انصراف از پیوندهای مرور
صفحه اصلی
درباره ما
آیین‌نامه‌ها
کتاب
مقاله
پایان‌نامه
ارتباط با ما
مرکز کارآفرینی
انصراف از پیوندهای مرور
کارآفرینی
دوره‌های کارآفرینی
مراکز کارآفرینی
کارآفرینان برتر
سایت‌های کارآفرینی
فرصت های استخدام
فرصت‌های پیمانکاری
کارجویان
 
فرصت های استخدام فرصت های پیمانکاری کارجویان
هواپیمایی ماهان مهماندار استخدام می‌کند.
(ادامه)

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان ... (ادامه)

 بانک کارآفرین به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز خود برای شغل حسابرس داخلی در شهر تهران از داوطلبان با شرایط ذیل، دعوت به همکاری می نماید:

تعداد:... (ادامه)

- بانك آینده، در نظر دارد؛ به منظور غنا بخشیدن به منابع انسانی بانک در سطوح شغلی تخصصی، در چارچوب اصول ارزش آفرینی و نقش آفرینی در بازار و هم چنین تقویت امور... (ادامه)

معاون پژوهش و فناوری وزیر نفت به اهمیت بازیابی توان انجمن نفت ایران و دمیدن روح جدیدی از آیین نامه‌ها و نیروهای جدید به آن اشاره کرد و گفت: با هماهنگی انجام ... (ادامه)

- بانک سینا به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود در شعب چند شهر در چارچوب ضوابط قانون کار و تامین اجتماعی اقدام به جذب تعداد محدودی از داوطلبان (بومی) آ... (ادامه)

 - بانک پاسارگاد به منظور تامین و تکمیل سرمایه انسانی مورد نیاز شعبه های خود از واجدان شرایط پس از ثبت نام الکترونیکی و بر اساس اولویت های مورد نیاز، جهت شغل با... (ادامه)

- بانك كارآفرين به منظور تأمين نيروي انساني مورد نياز خود در شعب شهر تهران، برای شغل «متصدی امور بانکی» از بین داوطلبان مرد واجد شرایط دعوت به همکاری می نمای... (ادامه)

حریرچی گفت: وزارت بهداشت برای راه اندازی چند بیمارستان جدید به 7700 نیرو نیاز دارد که استخدام... (ادامه)
سخنگوی قوه قضاییه در هفتاد و هفتمین نشست خبری خود درباره تسهیل در کار مردم، رسیدگی سریع به پرونده‌ها، بالا بردن سطح سلامت اداری قوه قضا... (ادامه)
Untitled 1
 
جمعه 6 شهریور 1394

 لینک‌های مرتبط

 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Get Adobe Flash player
 
 
  
 
 

 اخبار کارآفرینی‌واشتغال